2% PENTRU STEFADINA

insurance

Şi în acest an, puteți susține activitatea derulată de Asociația Ştefadina, prin direcționarea impozitului datorat statului pentru veniturile realizate în anul precedent (2015). Nu va costa nimic!

Pentru a redirecționa 2% din impozit, trebuie doar să completați formularul 230 cu datele dvs. şi să îl depuneți la Administrația Financiara de care aparțineți cu domiciliul. Cei 2 la suta din impozitul pe venit vor fi trimiși de către ANAF în contul bancar al Asociației Ştefadina, la sfârșitul anului 2019.

Declarația 230 (cu datele Asociației Ştefadina precompletate) o puteți descărca AICI

Datele de identificare ale Asociației Ştefadina, sunt:
Denumire entitate non profit: ASOCIAŢIA ŞTEFADINA
Cod de identificare fiscala: 33465282
Cont bancar (IBAN): RO93OTPV0000000004941734  –  OTP BANK

Dorim pe aceasta cale, să mulțumim tuturor celor care în anii trecuți, au ales să direcționeze Asociației Ştefadina 2% din impozit.