IMPLICAREA SI MOTIVAREA MEMBRILOR

2015.11.27-cursuri reprezentanti loeff's_135Ne propunem să ținem la curent membrii asociaței asupra evenimentelor ce țin de istoria și cultura României și totodată să destindem atomosfera prin participarea la programe de agrement, organizate de conducerea asociției. Acestea se vor realiza prin:
– organizarea de excursii educaționale și de agrement atât în București și împrejurimi, cât și în țară.
– implicarea membrilor în organizarea de evenimente de interes cultural, istoric și național cât și participarea la alte evenimente de acest fel organizate în București și în țară
– implicarea membrilor prin prezentarea unor cazuri sociale sau cazuri speciale cu probleme în familii, între prieteni din cadrul membrilor asociației dar și din afara asociației.